Kancelaria Chełmno – kancelaria pomocy zadłużonym GEKO

tel. 605 330 285

kontakt@geko-upadlosc.pl

Kancelaria Prawnicza GEKO swoje usługi kieruje do osób i podmiotów zadłużonych potrzebujących wsparcia prawnego z Chełmna, Świecia, Unisławia i okolic. Wieloletnie doświadczenie kancelarii pozwala nieść skuteczną pomoc zadłużonym, co umożliwia naszym Klientom uwolnienie się od długów.

Kancelaria Prawna Chełmno

Kancelaria Pomocy Zadłużonym GEKO stawia na przejrzysty i bezpośredni kontakt z Klientem. Podczas współpracy udzielamy naszym Klientom bieżących informacji o statusie sprawy. Każdy problem traktujemy indywidualnie. Zależy nam, aby nasi Klienci byli objęci pełną opieką prawną.

Radca Prawny Chełmno

W ramach działalności udzielamy wyczerpujących porad prawnych. Przeprowadzamy analizę sytuacji prawnej Klienta, a następnie w sposób zrozumiały i przejrzysty prezentujemy możliwe do realizacji rozwiązania.

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Upadłość konsumencka jest instytucją mającą na celu oddłużenie osoby nieradzącej sobie ze spłatą zobowiązań. Nasza kancelaria świadczy obsługę prawną w zakresie ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Tłumaczymy jak przebiega cała procedura upadłościowa i jakie niesie skutki. Przygotowujemy wszelką dokumentację i sporządzamy wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Gwarantujemy reprezentację przed sądem upadłościowym i bieżące monitorowanie sprawy.

DORADZTWO RESTRUKTURYZACYJNE

Doradztwo restrukturyzacyjne ma na celu uniknięcie ogłoszenia upadłości. Obejmuje zaproponowanie wszelkiego rodzaju działań mających na celu poprawę efektywności działania firmy aby umożliwić spłatę zadłużenia i odzyskać płynność finansową. W ramach doradztwa restrukturyzacyjnego analizujemy sytuację zadłużonego pod kątem prawnym i finansowym. Prezentujemy możliwe do realizacji działania restrukturyzacyjne i wspólnie z Klientem wybieramy i wdrażamy najlepiej dopasowane do sytuacji Klienta rozwiązanie.

POMOC W ODDŁUŻANIU

GEKO Kancelaria Pomocy Zadłużonym to doświadczony zespół prawników, który pomoże Ci odzyskać płynność finansową. Świadczymy wsparcie prawne tym, którzy wpadli w kłopoty finansowe, zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Pomagamy w opracowaniu i realizacji planu wyjścia z długów. Wskazujemy skuteczne rozwiązania. Jeśli potrzebujesz pomocy w oddłużaniu, skontaktuj się z naszą kancelarią.

Przydatne informacje

PRAWNIK CHEŁMNO

Czy upadłość konsumencka wpływa na zdolność kredytową?

Tak, upadłość konsumencka ma istotny wpływ na zdolność kredytową osoby, która ją ogłasza. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej zostaje zarejestrowane w Biurze Informacji Kredytowej i innych bazach danych śledzących historię kredytową osób fizycznych. Wpis o upadłości konsumenckiej widnieje przez lat 10 od zakończenia postępowania upadłościowego. W rezultacie osoba, która ogłosiła upadłość, może mieć trudności w uzyskaniu kredytu lub pożyczki w tradycyjnych instytucjach finansowych.

Mam syndyka, co dalej?

Jeśli masz syndyka, oznacza to prawdopodobnie, że znajdujesz się w trakcie procedury upadłościowej. W takiej sytuacji najlepiej jest współpracować z syndykiem. To on będzie zarządzał Twoim majątkiem w trakcie procedury upadłościowej. Ważne też abyś przygotował dokumenty dotyczące Twojej sytuacji finansowej, o które może poprosić Cię syndyk. W takiej sytuacji warto również skonsultować się z kancelarią specjalizującą się w sprawach upadłościowym. Może być to nieoceniona pomoc chociażby w przypadku negocjacji z syndykiem.

Dostałem wezwanie do zapłaty - co teraz?

Otrzymanie wezwania do zapłaty wymaga natychmiastowego działania. Najpierw należy dokładnie przeanalizować treść pisma, sprawdzić jego zasadność i termin płatności. Jeśli dług faktycznie istnieje i możliwości finansowe pozwalają na jego spłatę, warto rozważyć uregulowanie go lub negocjację warunków spłaty. Ignorowanie wezwania może skutkować dalszymi krokami sądowymi i dodatkowymi kosztami. Zaleca się podjąć szybką i odpowiedzialną reakcję, np. poprzez skonsultowanie się z prawnikiem w celu ustalenia najlepszej strategii postępowania.

Od kogo list polecony?

Dostałeś awizo i chcesz poznać nadawcę? List polecony może być wysłany przez różne instytucje, takie jak sąd, komornik, urzędy państwowe czy samorządowe. Aby dowiedzieć się, od kogo jest list polecony należy udać się do odpowiedniej placówki Poczty Polskiej z dowodem osobistym i zapytać o szczegóły dotyczące nadawcy listu poleconego, jedynie pracownicy Poczty Polskiej mogą udzielić tej informacji. Co ważne informacji na temat nadawcy nie znajdziemy na stronie Poczty Polskiej w zakładce dotyczącej śledzenia przesyłek poleconych.

Kancelaria Pomocy zadłużonym

BYDGOSZCZ
ul. Generała Franciszka Kleeberga 2
85-791 Bydgoszcz
(budynek Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej)

TORUŃ
ul. Władysława Łokietka 5
87-100 Toruń
(Business Link Toruń)

tel. 737 874 614

tel. 605 330 285

NIP: 8442281098

REGON: 3655383378

Numer rachunku: 71 1020 5011 0000 9002 0383 0908

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Temat
Rodzaj kontaktu
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie, za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu, istotnych informacji dotyczących usług zgodnie z treścią mojego zapytania. Administratorem danych osobowych jest Geko - Kancelaria Pomocy Zadłużonym, z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Gen. Franciszka Kleeberga 2, 85-791 Bydgoszcz. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.

Ile to jest? 97 − 92 =

© 2024 All rights reserved Development: www.advit.pl