Kancelaria Żnin – kancelaria pomocy zadłużonym GEKO

tel. 605 330 285

kontakt@geko-upadlosc.pl

Kancelaria Prawnicza GEKO świadczy kompleksowe usługi dla osób fizycznych, przedsiębiorstw oraz spółek z miejscowości Żnin, Łabiszyn, Barcin, Gąsawa i okolic, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Naszą Kancelarię cechuje pełne zaangażowanie w proces oddłużania naszych Klientów. Oferujemy profesjonalne doradztwo prawne bazując na naszym bogatym doświadczeniu oraz wysokim standardzie usług.

Kancelaria Prawna Żnin

Nasz zespół skupia się na bezpośredniej komunikacji i ścisłym wsparciu Klienta, zapewniając regularne aktualizacje dotyczące postępów w prowadzonej sprawie. Stawiamy na indywidualne podejście, aby zrozumieć unikalne potrzeby każdego Klienta i dostarczyć rozwiązania skrojone na miarę.

Radca prawny Żnin

Oferujemy kompleksowe porady prawne. Dokładnie analizujemy sytuację Klienta pod kątem prawnym i finansowym. Naszym celem jest nie tylko znalezienie optymalnego rozwiązania, ale również zapewnienie wsparcia w jego wdrożeniu, dbając o interesy Klienta na każdym etapie postępowania.

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Upadłość konsumencka to rozwiązanie stworzone dla osób, które borykają się z problemami spłaty swoich długów. Kancelaria GEKO oferuje kompleksową obsługę prawną w zakresie wszelkich formalności związanych z ogłoszeniem upadłości konsumenckiej. Wyjaśniamy proces upadłościowy krok po kroku oraz omawiamy potencjalne konsekwencje. Przygotowujemy także niezbędną dokumentację oraz składamy wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Zapewniamy profesjonalną reprezentację przed sądem upadłościowym oraz stałe monitorowanie postępu sprawy. Dzięki naszej pomocy, możesz mieć pewność, że Twoje interesy są w dobrych rękach.

POMOC W ODDŁUŻANIU

GEKO - Kancelaria Pomocy Zadłużonym świadczy kompleksowe wsparcie dla osób, które chcą uwolnić się od ciężaru zadłużenia. Kancelaria oferuje profesjonalną pomoc w opracowaniu strategii spłaty długów oraz negocjacjach z wierzycielami. Zapewniamy kompleksową analizę sytuacji finansowej klienta i doradztwo w zakresie możliwych rozwiązań. Nasi doświadczeni prawnicy przygotują indywidualny plan działania, który pozwoli odzyskać kontrolę nad finansami i zacząć nowy rozdział życia bez długów.

DORADZTWO RESTRUKTURYZACYJNE

Doradztwo restrukturyzacyjne to usługa skierowana osób fizycznych i przedsiębiorstw, które zmierzyły się z trudnościami finansowymi i potrzebują profesjonalnej pomocy w przywróceniu płynności finansowej. Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie w analizie sytuacji finansowej, identyfikacji problemów oraz opracowaniu skutecznych strategii restrukturyzacji. Nasi doświadczeni eksperci pomogą w negocjacjach z wierzycielami, opracowaniu planu naprawczego oraz nadzorze nad jego wdrożeniem.

Przydatne informacje

PRAWNIK ŻNIN

Ważne pytania i odpowiedzi

Cesja - co to?

Cesja wierzytelności to umowa, w wyniku której wierzyciel przenosi na inną osobę swoje prawo do dochodzenia długu od dłużnika. W praktyce oznacza to, że wierzyciel przekazuje swoje uprawnienia związane z wierzytelnością, takie jak prawo do otrzymania płatności od dłużnika, na rzecz innego podmiotu. W rezultacie cesji, cesjonariusz czyli podmiot nabywający wierzytelność staje się nowym wierzycielem, który ma prawo dochodzić zapłaty od dłużnika, a dłużnik jest zobowiązany do dokonywania płatności na rzecz nowego wierzyciela.

Ile kosztuje ogłoszenie upadłości konsumenckiej?

Opłata sądowa od wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej wynosi 30 zł. Nie jest to natomiast ostateczna suma, ponieważ na nią składają się jeszcze wydatki związane z działaniami syndyka oraz wynagrodzenie za pomoc prawną udzieloną dłużnikowi podczas procesu upadłościowego. Obie te kwoty są zależne od poziomu skomplikowania sprawy. Kancelaria GEKO w przejrzysty sposób ustala system wynagrodzenia, decydując się na współpracę będziesz dokładnie wiedział ile zapłacisz za nasze usługi, zapraszamy do kontaktu!

Jak uniknąć upadłości?

Odpowiedzią na to pytanie może być odpowiednio przeprowadzone postępowanie restrukturyzacyjne. Celem takiego postępowania jest uniknięcie upadłości dłużnika poprzez m.in. zawieranie układu z wierzycielami. Kancelaria GEKO oferuje profesjonalne doradztwo restrukturyzacyjne służące odzyskaniu płynności finansowej.

Czy można negocjować warunki spłaty z syndykiem?

Tak, w ramach procedury upadłościowej możliwe jest negocjowanie warunków spłaty z syndykiem. Negocjacje mogą dotyczyć na przykład harmonogramu spłaty długów czy kwoty rat. Należy jednak pamiętać, że syndyk działa w interesie wszystkich wierzycieli i jest związany przepisami prawa upadłościowego. W związku z tym warunki negocjacji mogą być ograniczone przez uregulowania prawne oraz zależeć od stanu majątkowego dłużnika. Niemniej jednak, w ramach możliwości i legalnych ram procedury, syndyk może być otwarty na rozmowy i próby znalezienia rozwiązań korzystnych dla wszystkich zainteresowanych stron.

Kancelaria Pomocy zadłużonym

BYDGOSZCZ
ul. Generała Franciszka Kleeberga 2
85-791 Bydgoszcz
(budynek Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej)

TORUŃ
ul. Władysława Łokietka 5
87-100 Toruń
(Business Link Toruń)

tel. 737 874 614

tel. 605 330 285

NIP: 8442281098

REGON: 3655383378

Numer rachunku: 71 1020 5011 0000 9002 0383 0908

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Temat
Rodzaj kontaktu
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie, za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu, istotnych informacji dotyczących usług zgodnie z treścią mojego zapytania. Administratorem danych osobowych jest Geko - Kancelaria Pomocy Zadłużonym, z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Gen. Franciszka Kleeberga 2, 85-791 Bydgoszcz. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.

Ile to jest? 4 + 5 =

© 2024 All rights reserved Development: www.advit.pl